Spotkanie autorskie

0

DSC02918Typowe spotkanie autorskie z pełną interakcją z czytelnikami.
Mile widziane pytania. Pisarz chętnie odpowie na wszystkie, z wyjątkiem najbardziej osobistych :). Prezentacja pierwszych utworów drukowanych w „Świerszczyku” (1996), pierwszej książki (1999), kolejnych powieści, aż po nowości. Warsztat pisarski, pomysły, budowa powieści, inspiracje. Formuła otwarta, dostosowana do wieku uczestników spotkania. Prowadzący unika długich monologów, bo woli, by to uczestnicy pytali o to, co ich interesuje.

Dla kogo:
Dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, licealistów. Opcjonalnie dla przedszkolaków (z pomocą opiekunki grupy) i dorosłych.
Dla ilu:
Ilość uczestników 30 – 60. Po uzgodnieniu do 100
(na podstawie materiałów własnych)
Jak długo:
Około 90 minut.

Kontakt: kazimierz@szymeczko.pl

    Uwagi:

  • Wszystkie punkty oferty można uzgodnić z autorem indywidualnie.
  • Możliwe są spotkania o tematyce mieszanej oraz tematyka zaproponowana przez Organizatora, jeśli autor będzie czuł się kompetentny :).
  • Przy spotkaniach dla grup najmłodszych opcjonalnie wspólne śpiewanie (gitara) jako „ćwiczenia śródlekcyjne”.
  • Ilość uczestników spotkań podana została orientacyjnie. Na pewno dojdziemy do porozumienia. Także przy bardzo kameralnych grupkach.
  • Preferuję pokazywanie prawdziwych książek i rekwizytów, ale jeśli organizator życzy sobie wykorzystania multimediów, to mogę poprowadzić każdy z tematów w oparciu o prezentację (rzutnik, ekran, głośniki). Jeśli potrzebna będzie tablica, papier, flamastry, kserokopiarka – poinformuję.
  • Spotkanie jest okazją do porozmawiania, oraz zdobycia autografu i zakupu książki. Autor podpisuje się też w zeszytach do j. polskiego i pamiętnikach. Na przypadkowych kartkach i biletach autobusowych autografów nie składam. 🙂

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Na pewno dojdziemy do porozumienia.

Kontakt: kazimierz@szymeczko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2014-2018 szymeczko.pl All rights reserved.
This site is using the Multi Child-Theme, v2.1.2, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.2.4.1, from BuyNowShop.com.