Kontakt z autorem

0

Kontakt mailowy: kazimierz@szymeczko.pl

Organizator spotkania może zaprosić mnie bezpośrednio, pisząc na adres mailowy. W promieniu ok. 300 km. od miejsca zamieszkania (Ruda Śląska) może to być jedno spotkanie. Przy dwóch spotkaniach jednego dnia, ceny można negocjować indywidualnie.

Jest oczywiste, że chętniej pojadę na kilka spotkań w zachodniopomorskie lub podlaskie, niż na jedno spotkanie do Szczecina lub Białegostoku. Przy większej ilości spotkań koszty podróży i noclegu można rozłożyć na całe „tourne”.

Zachęcam też do zaglądania do kalendarza, w którym można sprawdzić, kiedy będę w pobliżu. Może zaprzyjaźnione biblioteki w tym samym regionie będą zainteresowane współdziałaniem?

Odpowiadam na wszystkie maile i staram się dopasować terminy i miejsca tak, by Czytelnicy i Organizatorzy byli zadowoleni. Co oczywiste, nie lubię w poniedziałek gnać na wschód, a we wtorek na zachód, więc proszę o wyrozumiałość.

Proszę również pamiętać, że poza Tygodniem Bibliotek, Majem – Miesiącem Książki i podobnymi „oficjalnymi i utartymi” terminami mogę być bardziej dyspozycyjny. Proszę o kontakt. Na pewno dojdziemy do porozumienia.

(Spotkania charytatywne po szczegółowym uzgodnieniu rodzaju placówki. Jeśli będę w pobliżu, to znajdę czas).

Kontakt mailowy: kazimierz@szymeczko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2014-2018 szymeczko.pl All rights reserved.
This site is using the Multi Child-Theme, v2.1.2, on top of
the Parent-Theme Desk Mess Mirrored, v2.2.4.1, from BuyNowShop.com.